1.5mm Electric Shearing Machine Price
| 무게 | 800 kg |
|---|---|
| 전원 | 전기 같은 |
| 리드 타임 | 30 일 |
| 절단 두께 | 1.5mm |
| 지불 방법 | LC, T/T |
| 절단 길이 | 4000mm |
| 가격 기간 | EXW |
| 상표 | 하슬 |
| 보증 | Three Years |
전기 전단기 가격

전기 전단기 설명
1. 조밀하고, 건설적이고, 가볍고, 좋은 강성 안정성을 가진 날조된 강철 구조물.
2. Back gauge use an intelligent digital display device, cutting quantity can be automatically counted, a distance of the back gauge can be set according to the requirements of customers. 1.5mm Electric Shearing Machine 1.5mm Electric Shearing Machine
3. 블레이드 빔의 이동 궤도는 하단 블레이드의지지면으로 앞으로 기울어져 미세한 절단면을 얻을 수 있습니다. 상단 블레이드의 잭 나사는 재료의 절단된 가장자리에서 "걸레" 또는 "버링"을 최소화하기 위해 미세 조정을 제공합니다.
4. 홀드다운 어셈블리는 버터플라이 스프링을 채택합니다. 고정 플레이트의 고정 장치에 미끄럼 방지 힐 블록이 있습니다. 압력은 더 크지만 판금 표면을 손상시키지 않습니다.
5. 기계 is driven by a self-contained, totally enclosed gearbox mounted directly on the main shaft. Its construction is compact and the gear is well lubricated with low noise and long life. 1.5mm Electric Shearing Machine
6. The electric shearing machine price hasn’t a clutch or a flywheel. It cuts sheet metal directly driven by the magnetic brake motor. This reduces the idle time of the motor and saves energy. 1.5mm Electric Shearing Machine
7. 전면 및 후면 게이지에는 눈금을 표시하는 눈금판과 함께 제공됩니다. 백 게이지는 동기화하여 쉽게 조정할 수 있습니다.


상품평
아직 상품평이 없습니다.