1.5mm Electric Shearing Machine Price
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Elektrický |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Řezná tloušťka | 1,5 mm |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Řezná délka | 4000 mm |
| Cenový termín | EXW |
| Značka | HARSLE |
| Záruka | Three Years |
Cena elektrického nůžkového stroje

Popis elektrického střihače
1. Vyrobená ocelová konstrukce s kompaktní konstrukcí, nízkou hmotností a dobrou tuhostí.
2. Back gauge use an intelligent digital display device, cutting quantity can be automatically counted, a distance of the back gauge can be set according to the requirements of customers. 1.5mm Electric Shearing Machine 1.5mm Electric Shearing Machine
3. Pohyblivá dráha paprsků čepele se naklání dopředu k nosné ploše spodní čepele, takže můžete získat jemnou řeznou plochu. Zvedací šrouby horní čepele umožňují jemné nastavení, aby se minimalizovalo „hadr“ nebo „otřepy“ na odstřižené hraně materiálu.
4. Sestava přidržovače využívá motýlkové pružiny. Na přídržném zařízení přídržné desky je protiskluzový patní blok. Přítlak je větší, ale nepoškozuje povrch plechu.
5 stroj is driven by a self-contained, totally enclosed gearbox mounted directly on the main shaft. Its construction is compact and the gear is well lubricated with low noise and long life. 1.5mm Electric Shearing Machine
6. The electric shearing machine price hasn’t a clutch or a flywheel. It cuts sheet metal directly driven by the magnetic brake motor. This reduces the idle time of the motor and saves energy. 1.5mm Electric Shearing Machine
7. Přední a zadní měřidla jsou opatřena stupnicí zobrazující stupnici. Zadní doraz lze snadno synchronizovat.

Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.