Metal Guillotine Shears 8×2500
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Hydraulické |
| Ovladač | E21S |
| Řezná tloušťka | 8 mm |
| Řezná délka | 2500 mm |
| Značka | HARSLE |
| Volba | Pneumatický zádový držák |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Three Years |
Metal Guillotine Shears is controlled by an inverter, which can achieve high positioning accuracy 0.05mm of the back gauge by changing the frequency and voltage of the motor. For fine shearing results, the blade gap of the metal guillotine machine is adjustable for various plates.
Hydraulic Metal Guillotine Shears Main Features
1. Efektivní svařované stroj konstrukce dosahuje vysoké tuhosti; naši inženýři zajišťují spolehlivost a přesnost díky použití softwaru ANSYS k navrhování všech stříhacích strojů; specifikace hydraulických nůžek
2. The motors for the back gauge are controlled by an inverter, which can achieve a high positioning accuracy of 0.05mm of the back gauge as a result of changing the frequency and voltage of the motor. Metal Guillotine Shears

3. Horní čepel se čtyřmi řeznými hranami a spodní čepel se čtyřmi řeznými hranami (6CrW2Si). specifikace hydraulických nůžek
4. Systémový ovladač E21S může programovat osu X (Backgauge) a dobu řezání, mezitím může uložit až 40 skupin programů.
5. Úhel řezu lze nastavit pomocí CNC ovladače, mezeru mezi noži lze ovládat motoricky.
6. Hydraulic overload can be protected by overflow valve, knife rack returns by Nitrogen cylinders. Metal Guillotine Shears
7. Nožní spínač s nouzovým tlačítkem může stroj okamžitě zastavit, když dojde k nehodě.
8. Seřízením mezery nože mezi horními a spodními noži lze dosáhnout lepšího řezného výkonu.
9. Kovová gilotinová přední ramena s pravítkem a válečky mohou zajistit přesnost řezání a snadno podávat materiál.
E21S NC ovladač
1. Ovládání pohybu backgauge (osa X)
2. Control AC motor or inverter Metal Guillotine Shears
3. Inteligentní a jednostranné určování polohy
4. Funkce počítání obrobků
5. Zdvojnásobte programovatelný digitální výstup
6. 40 uložených programů, 25 kroků na program
7. Jedno klíčové zálohování/obnovení parametrů
8. Unit for mm/inch Metal Guillotine Shears
9. Jazyk pro čínštinu/angličtinu

Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.