Hydraulic Shearing Machine Price Guillotine Shear
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Hydraulické |
| Ovladač | E21S |
| Řezná tloušťka | 12 mm |
| Řezná délka | 2500 mm |
| Značka | HARSLE |
| Volba | Pneumatický zádový držák |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Three Years |
HARSLE 12×2500 Hydraulic Shearing Machine Price Guillotine Shear is controlled by an inverter, as a result, our machine can achieve high positioning accuracy 0.05mm of the back gauge by changing the frequency and voltage of the motor. For fine shearing results, the blade gap of the metal guillotine machine is adjustable for various plates. Hydraulic Shearing Machine Price
Hydraulický střihací stroj Cena Hlavní vlastnosti
1. Usměrněná konstrukce svařovaného stroje dosahuje vysoké tuhosti; naši inženýři zajišťují spolehlivost a přesnost díky použití softwaru ANSYS k navrhování všech stříhacích strojů; specifikace hydraulických nůžek
2. Motory pro zadní doraz jsou řízeny invertorem, který může dosáhnout vysoké přesnosti polohování 0,05 mm zadního dorazu v důsledku změny frekvence a napětí motoru.

3. Horní čepel se čtyřmi řeznými hranami a spodní čepel se čtyřmi řeznými hranami (6CrW2Si). specifikace hydraulických nůžek
4. Systémový ovladač E21S může programovat osu X (Backgauge) a dobu řezání, mezitím může uložit až 40 skupin programů.
5. Úhel řezu lze nastavit pomocí CNC ovladače, mezeru mezi noži lze ovládat motoricky.
6. Hydraulic overload can be protected by overflow valve, knife rack returns by Nitrogen cylinders. Hydraulic Shearing Machine Price
7. Nožní spínač s nouzovým tlačítkem může stroj okamžitě zastavit, když dojde k nehodě.
8. Seřízením mezery nože mezi horními a spodními noži lze dosáhnout lepšího řezného výkonu.
9. Kovová gilotinová přední ramena s pravítkem a válečky mohou zajistit přesnost řezání a snadno podávat materiál.
E21S NC ovladač
1. Ovládání pohybu backgauge (osa X)
2. Control AC motor or inverter Hydraulic Shearing Machine Price
3. Inteligentní a jednostranné určování polohy
4. Funkce počítání obrobků
5. Zdvojnásobte programovatelný digitální výstup
6. 40 uložených programů, 25 kroků na program
7. Jedno klíčové zálohování/obnovení parametrů
8. Unit for mm/inch Hydraulic Shearing Machine Price
9. Jazyk pro čínštinu/angličtinu

Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.