Hydraulic Metal Shear For Sale 6000mm
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Hydraulické |
| Ovladač | E21S |
| Řezná tloušťka | 6 mm |
| Řezná délka | 6000 mm |
| Značka | HARSLE |
| Volba | Pneumatický zádový držák |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Three Years |
Hydraulic Metal Shear For Sale not only provides high strength and sensitivity but also lowers your production cost and improving your bottom line. And superior design allows for our power shear machine to offer smooth, precise cuts whether you are cutting thin or thick material.
Hydraulické nůžky na kov na prodej Hlavní vlastnosti
1. The streamlined welded machine structure achieves high rigidity; the machine is designed by ANSYS software which can ensure the reliability and precision of the shearing machine. Hydraulic Metal Shear For Sale
2. Motory pro zadní doraz jsou řízeny invertorem, který může změnou frekvence a napětí motoru dosáhnout vysoké přesnosti polohování 0,05 mm zadního dorazu.

3. Horní čepel se dvěma řeznými hranami a spodní čepel se čtyřmi řeznými hranami (6CrW2Si).
4. Osu X (Backgauge) a dobu řezání lze naprogramovat pomocí Ovladač systému E21S, do kterého lze uložit až 40 skupin programů.
5. Lisovací patka může fixovat plech během řezání, což může eliminovat chyby obsluhy.
6. Hydraulic overload can be protected by overflow valve, knife rack returns by Nitrogen cylinders. Hydraulic Metal Shear For Sale
7. Nožní spínač s nouzovým tlačítkem může stroj okamžitě zastavit, když dojde k nehodě.
8. Seřízením mezery nože mezi horními a spodními noži lze dosáhnout lepšího řezného výkonu.
9. Přední ramena stroje na řezání plechu s pravítkem a válečkovými kuličkami mohou zajistit přesnost řezání a snadno podávat materiál.
E21S NC ovladač
1. Ovládání pohybu backgauge (osa X)
2. Control AC motor or inverter Hydraulic Metal Shear For Sale
3. Inteligentní a jednostranné určování polohy
4. Funkce počítání obrobků
5. Zdvojnásobte programovatelný digitální výstup
6. 40 uložených programů, 25 kroků na program
7. Jedno klíčové zálohování/obnovení parametrů
8. Unit for mm/inch Hydraulic Metal Shear For Sale
9. Jazyk pro čínštinu/angličtinu

1 recenze Hydraulic Metal Shear For Sale 6000mm
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Rehaan -
Kvalita příslušenství pro stroje HARSLE je velmi dobrá a jedná se o velmi špičkovou značku.