Electric Shear For Sale Q11-2×1300 Metal Cutting
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Elektrický |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Řezná tloušťka | 2 mm |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Řezná délka | 1300 mm |
| Cenový termín | EXW |
| Značka | HARSLE |
| Záruka | Three Years |
Elektrické nůžky na prodej

Popis elektrického střihače
1. Vyrobená ocelová konstrukce s kompaktní konstrukcí, nízkou hmotností a dobrou tuhostí.
2. Back gauge use an intelligent digital display device, cutting quantity can be automatically counted, a distance of the back gauge can be set according to the requirements of customers. Electric Shear For Sale
3. Pohyblivá dráha paprsků čepele se naklání dopředu k nosné ploše spodní čepele, takže můžete získat jemnou řeznou plochu. Zvedací šrouby horní čepele umožňují jemné nastavení, aby se minimalizovalo „hadr“ nebo „otřepy“ na odstřižené hraně materiálu.
4. Sestava přidržovače využívá motýlkové pružiny. Na přídržném zařízení přídržné desky je protiskluzový patní blok. Přítlak je větší, ale nepoškozuje povrch plechu.
5 stroj je poháněn samostatnou, zcela uzavřenou převodovkou namontovanou přímo na hlavním hřídeli. Jeho konstrukce je kompaktní a převod je dobře mazán s nízkou hlučností a dlouhou životností.
6. The machine hasn’t a clutch or a flywheel. It cuts sheet metal directly driven by the magnetic brake motor. This reduces the idle time of the motor and saves energy. Electric Shear For Sale
7. Přední a zadní měřidla jsou opatřena stupnicí zobrazující stupnici. Zadní doraz lze snadno synchronizovat.

Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.