Automatic Shearing Machine HARSLE P40 6×2500 Hydraulic
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Hydraulické |
| Ovladač | P40 |
| Řezná tloušťka | 6 mm |
| Řezná délka | 2500 mm |
| Značka | HARSLE |
| Volba | Pneumatický zádový držák |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Three Years |
Hydraulic Automatic Shearing Machine is controlled by an inverter, which can achieve high positioning accuracy 0.05mm of the back gauge by changing the frequency and voltage of the motor. For fine shearing results, the blade gap of the metal guillotine machine is adjustable for various plates. With the development of the industrial age, intelligence has become a developed trend. More and more CNC hydraulic shearing machine has entered thousands of factories instead of mechanical shearing machine. The guillotine shearing machine is not easy to deform during processing. Because the force point of the tool holder and the blade of the swing beam shearing machine are not in the same line and the distance is far apart, the tool holder is prone to become weak and deformed after a long period of time.
Hlavní vlastnosti automatického stříhacího stroje
1. Efektivní svařované stroj struktura dosahuje vysoké tuhosti; stroj je navržen softwarem ANSYS, který může zajistit spolehlivost a přesnost stříhacího stroje.
2. Guillotine sheet metal cutter machine motors for back gauge are controlled by servo motor, which can achieve high accuracy and fast speed. Automatic Shearing Machine

3. Horní čepel střihacího stroje se čtyřmi břity a spodní čepel se čtyřmi břity (6CrW2Si).
4. Mezeru nože a řezný úhel lze naprogramovat pomocí CNC Controller ELGO P40 pouze zadáním tloušťky materiálu.
5. Hydraulic overload can be protected by overflow valve, knife rack returns by Nitrogen cylinders. Automatic Shearing Machine
6. Nožní spínač řezacího stroje na gilotinu s nouzovým tlačítkem může stroj okamžitě zastavit, když dojde k nehodě.
7. Provozní rozhraní vícejazyčného ovladače bude snadné pro zákazníky z celého světa.
8. Přední ramena střihacího stroje s pravítkem a válečky mohou zajistit přesnost řezání a snadno podávat materiál.

CNC ovladač P40
1. LCD Display Automatic Shearing Machine
2. Vícejazyčný
3. Funkce ručního zavádění
4. Jednorázová operace
5. Programová paměť
6. Vyrobeno v Německu
7. Úhel řezu a ovládání mezery nože
9. Jazyk pro čínštinu/angličtinu

1 recenze Automatic Shearing Machine HARSLE P40 6×2500 Hydraulic
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Zvedák -
Než jsem si koupil jeden nůžkový stroj, je moc pěkný.