Cena hydraulického řezacího stroje na stříhací stroj 4 mm
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Hydraulické |
| Ovladač | DAC-360T |
| Řezná tloušťka | 4 mm |
| Řezná délka | 3200 mm |
| Značka | HARSLE |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Three Years |
Cena 4mm stříhacího stroje Hydraulický řezací stroj Cena nejen poskytuje vysokou pevnost a citlivost, ale také snižuje vaše výrobní náklady a zlepšuje váš konečný výsledek. A vynikající konstrukce umožňuje našemu střihovému řezacímu stroji nabídnout hladké a přesné řezy, ať už řezáte tenký nebo silný materiál. Hydraulický střihací stroj na gilotinu je nový typ střihacího stroje, který přijímá novou technologii a absorbuje výhody tradičních mechanických střihacích strojů na základě elektromechanické a hydraulické integrace.
Hlavní vlastnosti stříhacího stroje 4 mm
1. Efektivní svařovaná konstrukce stroje dosahuje vysoké tuhosti.
2. Motory pro zadní rozchod stříhací stroje jsou řízeny měničem, který může dosáhnout vysoké přesnosti polohování 0,05 mm zadního měřidla změnou frekvence a napětí motoru.

3. Horní čepel se čtyřmi řeznými hranami a spodní čepel se čtyřmi řeznými hranami (6CrW2Si).
4. Osu X (Backgauge) a dobu řezání lze naprogramovat pomocí systémového ovladače E21S, do kterého lze uložit až 40 skupin programů.
5. Úhel řezu lze nastavit pomocí CNC ovladače a mezeru mezi noži lze ovládat motoricky.
6. Hydraulické přetížení může být chráněno přepadovým ventilem, stojan na nože se vrací dusíkovými válci.
7. Nožní spínač s nouzovým tlačítkem může stroj okamžitě zastavit, když dojde k nehodě.
8. Seřízením mezery nože mezi horními a spodními noži lze dosáhnout lepšího řezného výkonu.
9. Přední ramena střihacího stroje hydraulické gilotiny s pravítkem a válečky mohou zajistit přesnost řezání a snadno podávat materiál.

4mm Shearing Machine DAC 360T Controller
- Panel based housing 4mm Shearing Machine
- Jasný LCD displej
- Ovládání zadního / předního rozchodu
- Funkce zatažení
- Řezací úhel a mezera
- Omezení délky zdvihu
- Ruční pohyb všech os
- Ovládání síly
- Měření tloušťky plechu
- Zpět na funkci odesílatele
- Druhá a třetí servo osa (DAC-362T)
- Podpora listu


Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.