2500mm Swing Beam Cutting Shear For Plate
| Hmotnost | 800 kg |
|---|---|
| Zdroj energie | Hydraulické |
| Ovladač | E21S |
| Řezná tloušťka | 4 mm |
| Řezná délka | 2500 mm |
| Značka | HARSLE |
| Funkce | Řezání |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Three Years |
2500 mm Swing Beam Cutting Shear For Plate not only provides high strength and sensitivity but also lowers your production cost and improves your bottom line. And superior design allows for our power shear machine to offer smooth, precise cuts whether you are cutting thin or thick material. As the cutting beam has been designed in an inner-inclined structure, it is easy for plates to fall down and the accuracy of products can be also guaranteed.
2500mm Swing Beam Cutting Shear Main Features
1. Efektivní svařovaná konstrukce stroje dosahuje vysoké tuhosti; stroj je navržen softwarem ANSYS, který může zajistit spolehlivost a přesnost stříhacího stroje.
2. Motory pro zadní měřidlo jsou řízeny měničem, který může dosáhnout vysoké přesnosti polohování zadního měřidla 0,05 mm změnou frekvence a napětí motoru.
3. Top blade with two cutting edges and bottom blade with four cutting edges (6CrW2Si). 2500mm Swing Beam Cutting Shear
4. Osu X (Backgauge) a dobu řezání lze naprogramovat pomocí Ovladač systému E21S, do kterého lze uložit až 40 skupin programů.
5. Přítlačná patka může fixovat plech během řezání, což může eliminovat chybu operátora.
6. Hydraulic overload can be protected by an overflow valve, and knife rack returned by Nitrogen cylinders.
7. A footswitch with an emergency button can stop the machine immediately when an accident happens.
8. Nastavením mezery mezi horním a spodním ostřím lze dosáhnout lepšího řezného výkonu.
9. Hydraulic shearing machine front arms with ruler and roll balls can ensure cutting accuracy and feed material easily.
E21S NC ovladač
1. Ovládání pohybu backgauge (osa X)
2. Ovládejte střídavý motor nebo měnič
3. Inteligentní a jednostranné určování polohy
4. Funkce počítání obrobků
5. Dvojitý programovatelný digitální výstup
6. 40 uložených programů, 25 kroků na program
7. Jedno klíčové zálohování/obnovení parametrů
8. Unit for mm/inch 2500mm Swing Beam Cutting Shear
9. Jazyk pro čínštinu/angličtinu


Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.