Metal Guillotine Shears 8×2500
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Źródło prądu | Hydrauliczny |
| Kontroler | E21S |
| Grubość cięcia | 8mm |
| Długość cięcia | 2500mm |
| Marka | HARSLE |
| Opcja | Pneumatyczny wspornik pleców |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Three Years |
Metal Guillotine Shears is controlled by an inverter, which can achieve high positioning accuracy 0.05mm of the back gauge by changing the frequency and voltage of the motor. For fine shearing results, the blade gap of the metal guillotine machine is adjustable for various plates.
Hydraulic Metal Guillotine Shears Main Features
1. Opływowy spawany maszyna struktura osiąga wysoką sztywność; nasi inżynierowie zapewniają niezawodność i precyzję dzięki wykorzystaniu oprogramowania ANSYS do projektowania wszystkich nożyc; specyfikacje nożyc hydraulicznych
2. The motors for the back gauge are controlled by an inverter, which can achieve a high positioning accuracy of 0.05mm of the back gauge as a result of changing the frequency and voltage of the motor. Metal Guillotine Shears

3. Ostrze górne z czterema krawędziami tnącymi i ostrze dolne z czterema krawędziami tnącymi (6CrW2Si). specyfikacje nożyc hydraulicznych
4. Sterownik systemu E21S może zaprogramować oś X (Backgauge) i czas cięcia, tymczasem może przechowywać do 40 grup programów.
5. Kąt cięcia można regulować za pomocą sterownika CNC, szczelina ostrza może być sterowana silnikiem.
6. Hydraulic overload can be protected by overflow valve, knife rack returns by Nitrogen cylinders. Metal Guillotine Shears
7. Przełącznik nożny z przyciskiem awaryjnym może natychmiast zatrzymać maszynę, gdy zdarzy się wypadek.
8. Regulacja odstępu noża między górnym i dolnym ostrzem może zapewnić lepszą wydajność cięcia.
9. Metalowe przednie ramiona gilotyny z linijką i kulkami rolkowymi mogą zapewnić dokładność cięcia i łatwo podawać materiał.
Sterownik NC E21S
1. Kontrola ruchu tylnego zderzaka (oś X)
2. Control AC motor or inverter Metal Guillotine Shears
3. Inteligentne i jednostronne pozycjonowanie
4. Funkcja liczenia obrabianych sztuk
5. Podwój programowalne wyjście cyfrowe!
6. 40 zapisanych programów, 25 kroków na program
7. Jedna kluczowa kopia zapasowa / przywracanie parametrów
8. Unit for mm/inch Metal Guillotine Shears
9. Język chiński/angielski

Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!

Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.