Electric Shear For Sale Q11-2×1300 Metal Cutting
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Grubość cięcia | 2mm |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Długość cięcia | 1300mm |
| Termin cenowy | EXW |
| Marka | HARSLE |
| Gwarancja | Three Years |
Nożyce elektryczne na sprzedaż

Opis nożyc elektrycznych
1. Sfabrykowana konstrukcja stalowa, o zwartej, konstrukcyjnej, lekkiej i dobrej stabilności sztywności.
2. Back gauge use an intelligent digital display device, cutting quantity can be automatically counted, a distance of the back gauge can be set according to the requirements of customers. Electric Shear For Sale
3. Ruchoma orbita belek ostrza pochyla się do przodu w kierunku powierzchni podparcia dolnego ostrza, dzięki czemu można uzyskać delikatną powierzchnię cięcia. Śruby podnoszące górnego ostrza zapewniają precyzyjną regulację, aby zminimalizować „szmatkę” lub „zadziory” na ściętej krawędzi materiału.
4. Zespół dociskowy przyjmuje sprężyny motylkowe. Na urządzeniu dociskowym płyty dociskowej znajduje się blokadę antypoślizgową pięty. Nacisk jest większy, ale nie uszkadza powierzchni blachy.
5. maszyna jest napędzany przez samodzielną, całkowicie zamkniętą skrzynię biegów zamontowaną bezpośrednio na wale głównym. Jego konstrukcja jest kompaktowa, a przekładnia jest dobrze nasmarowana przy niskim poziomie hałasu i długiej żywotności.
6. The machine hasn’t a clutch or a flywheel. It cuts sheet metal directly driven by the magnetic brake motor. This reduces the idle time of the motor and saves energy. Electric Shear For Sale
7. Mierniki przedni i tylny są wyposażone w podziałkę wyświetlającą skalę. Tylny zderzak można łatwo regulować synchronicznie.

Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!

Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.