Electric Hand Shearing Machines Q11-2×1000
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Grubość cięcia | 2mm |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Długość cięcia | 1000mm |
| Termin cenowy | EXW |
| Marka | HARSLE |
| Gwarancja | Three Years |
Electric Hand Shearing Machines

Electric Shear Machines Description
1. Fabricated steel structure, with compact, construction, lightweight, and good rigidity stability. Electric Hand Shearing Machines
2. Back gauge use an intelligent digital display device, cutting quantity can be automatically counted, a distance of the back gauge can be set according to the requirements of customers. Electric Hand Shearing Machines
3. Ruchoma orbita belek ostrza pochyla się do przodu w kierunku powierzchni podparcia dolnego ostrza, dzięki czemu można uzyskać delikatną powierzchnię cięcia. Śruby podnoszące górnego ostrza zapewniają precyzyjną regulację, aby zminimalizować „szmatkę” lub „zadziory” na ściętej krawędzi materiału.
4. Zespół dociskowy przyjmuje sprężyny motylkowe. Na urządzeniu dociskowym płyty dociskowej znajduje się blokadę antypoślizgową pięty. Nacisk jest większy, ale nie uszkadza powierzchni blachy.
5. maszyna is driven by a self-contained, totally enclosed gearbox mounted directly on the main shaft. Its construction is compact and the gear is well lubricated with low noise and long life. Electric Hand Shearing Machines
6. The machine hasn’t a clutch or a flywheel. It cuts sheet metal directly driven by the magnetic brake motor. This reduces the idle time of the motor and saves energy. Electric Hand Shearing Machines
7. Mierniki przedni i tylny są wyposażone w podziałkę wyświetlającą skalę. Tylny zderzak można łatwo regulować synchronicznie.

Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!

Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.