Automatic Shearing Machine HARSLE P40 6×2500 Hydraulic
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Źródło prądu | Hydrauliczny |
| Kontroler | P40 |
| Grubość cięcia | 6mm |
| Długość cięcia | 2500mm |
| Marka | HARSLE |
| Opcja | Pneumatyczny wspornik pleców |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Three Years |
Hydraulic Automatic Shearing Machine is controlled by an inverter, which can achieve high positioning accuracy 0.05mm of the back gauge by changing the frequency and voltage of the motor. For fine shearing results, the blade gap of the metal guillotine machine is adjustable for various plates. With the development of the industrial age, intelligence has become a developed trend. More and more CNC hydraulic shearing machine has entered thousands of factories instead of mechanical shearing machine. The guillotine shearing machine is not easy to deform during processing. Because the force point of the tool holder and the blade of the swing beam shearing machine are not in the same line and the distance is far apart, the tool holder is prone to become weak and deformed after a long period of time.
Automatyczne nożyce główne cechy
1. Opływowy spawany maszyna struktura osiąga wysoką sztywność; maszyna została zaprojektowana przez oprogramowanie ANSYS, które może zapewnić niezawodność i precyzję nożyc.
2. Guillotine sheet metal cutter machine motors for back gauge are controlled by servo motor, which can achieve high accuracy and fast speed. Automatic Shearing Machine

3. Górne ostrze noża z czterema ostrzami tnącymi i dolne z czterema ostrzami tnącymi (6CrW2Si).
4. Szczelinę noża i kąt cięcia można zaprogramować za pomocą sterownika CNC ELGO P40 tylko przez wprowadzenie grubości materiału.
5. Hydraulic overload can be protected by overflow valve, knife rack returns by Nitrogen cylinders. Automatic Shearing Machine
6. Przełącznik nożny maszyny do cięcia blachy gilotynowej z przyciskiem awaryjnym może natychmiast zatrzymać maszynę, gdy zdarzy się wypadek.
7. Wielojęzyczny interfejs operacyjny kontrolera będzie łatwy dla klientów z całego świata.
8. Przednie ramiona nożyc z linijką i kulkami mogą zapewnić dokładność cięcia i łatwo podawać materiał.

Sterownik CNC P40
1. LCD Display Automatic Shearing Machine
2. Wielojęzyczny
3. Ręczna funkcja inching
4. Operacja pojedynczego zestawu
5. Pamięć programu
6. Wyprodukowano w Niemczech
7. Kontrola kąta cięcia i szczeliny noża
9. Język chiński/angielski

1 opinia dla Automatic Shearing Machine HARSLE P40 6×2500 Hydraulic
Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!

Jacek –
Zanim kupiłem jedną maszynę do strzyżenia, jest bardzo fajny.