2500mm Swing Beam Cutting Shear For Plate
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Źródło prądu | Hydrauliczny |
| Kontroler | E21S |
| Grubość cięcia | 4mm |
| Długość cięcia | 2500mm |
| Marka | HARSLE |
| Funkcjonować | Ciąć |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Three Years |
2500mm Swing Beam Cutting Shear For Plate not only provides high strength and sensitivity but also lowers your production cost and improves your bottom line. And superior design allows for our power shear machine to offer smooth, precise cuts whether you are cutting thin or thick material. As the cutting beam has been designed in an inner-inclined structure, it is easy for plates to fall down and the accuracy of products can be also guaranteed.
2500mm Swing Beam Cutting Shear Main Features
1. Opływowa spawana konstrukcja maszyny zapewnia wysoką sztywność; maszyna została zaprojektowana przez oprogramowanie ANSYS, które może zapewnić niezawodność i precyzję nożyc.
2. Silniki tylnego zderzaka są sterowane przez falownik, który może osiągnąć wysoką dokładność pozycjonowania 0,05 mm tylnego zderzaka poprzez zmianę częstotliwości i napięcia silnika.
3. Top blade with two cutting edges and bottom blade with four cutting edges (6CrW2Si). 2500mm Swing Beam Cutting Shear
4. Oś X (Backgauge) i czas cięcia można zaprogramować za pomocą Kontroler systemu E21S, który może przechowywać do 40 grup programów.
5. Stopka dociskowa może naprawić blachę podczas operacji cięcia, co może wyeliminować błąd operatora.
6. Hydraulic overload can be protected by an overflow valve, and knife rack returned by Nitrogen cylinders.
7. A footswitch with an emergency button can stop the machine immediately when an accident happens.
8. Regulacja odstępu noża między górnym i dolnym ostrzem może zapewnić lepszą wydajność cięcia.
9. Hydraulic shearing machine front arms with ruler and roll balls can ensure cutting accuracy and feed material easily.
Sterownik NC E21S
1. Kontrola ruchu tylnego zderzaka (oś X)
2. Kontroluj silnik prądu przemiennego lub falownik
3. Inteligentne i jednostronne pozycjonowanie
4. Funkcja liczenia obrabianych sztuk
5. Podwójne programowalne wyjście cyfrowe
6. 40 zapisanych programów, 25 kroków na program
7. Jedna kluczowa kopia zapasowa / przywracanie parametrów
8. Unit for mm/inch 2500mm Swing Beam Cutting Shear
9. Język chiński/angielski


Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.